X
تبلیغات
زولا

فرماندار تالش استعفا داد

شنبه 11 تیر‌ماه سال 1390

 خلیل بهروزی‌فر که در دولت نهم و دهم فرماندار تالش بود، ظهر دیروز تقاضای بازنشستگی وی برای حضور در انتخابات مجلس نهم مورد موافقت مراجع ذی‌ربط قرار گرفت و به طور رسمی بازنشسته می‌شود و در ساعات آینده استعفای رسمی وی از سمت فرمانداری تالش تقدیم استاندار گیلان می‌شود.
به گزارش شمال نیوز به نقل از فارس ، بهروزی‌فر که عضو رسمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است با دعوت گروه‌های مردمی، شورای اصولگرایان گیلان و جمعی از رزمندگان، دانشجویان، متخصصان و اقشار مختلف مردم شهرستان‌های فومن و شفت از دو ماه پیش درخواست بازنشستگی خود را تقدیم سلسله مراتب فرماندهی سپاه کرد و به درجه بازنشستگی نایل آمد.

خلیل بهروزی‌فر گفت: با توجه به کاندیدا شدن بنده برای حضور در انتخابات مجلس بر اساس قانون باید از سمت فرمانداری این شهرستان استعفا می‌کردم.

وی گفت: از مردم شهیدپرور تالش و به‌ویژه خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، امام جمعه نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس و مسئولان اداره‌ها و نهادهای این شهرستان که در مدت تصدی مسئولیت فرمانداری تالش با بنده همکاری و پشتیبانی داشتند، تشکر می‌کنم و امیدوارم بتوانم روزی پاسخ محبت‌های این مردم را با حضور در جایگاه قانون‌گذاری و تصمیم‌سازی برای قوانین حمایتی از بخش کشاورزی و صنعت گیلان که دغدغه تمام مردم این استان است، بدهم.


منبع:شمال نیوز