X
تبلیغات
زولا

با انتخابات

پنج‌شنبه 26 آبان‌ماه سال 1390

اصلانی:نعمت اله اصلانی بعد از غیبت دوهفته ای ،به نظر می رسد با دست پربرگشته و جلسات متعددی در منطقه برگزار کرده است.وبه طور کلی توانسته غیبت های آتی را جبران کند

حق جو:شاید رضا حق جو را بتوان به عنوان مرد خستگی ناپذیر این دوره انتخابات نام نهاد.او که تمام هفته در تالش است هر شب جلسات پر تعدادی برگزار می کندو در مجالس ترحیم و بین مردم حضور پیدا می کند.حق جو در تالش دو تن از سران اصلاح طلب را با خود به همراه داشت.وی همچنین هفته گذشته در یکی از مجالس ترحیم حسین نیرومند را با خود همراه داشت.نیرومند قصد شرکت در انتخابات را داشت که به علت مشکل مدرک تحصیلی از حضور در صحنه باز ماند.

حسن زاده:غایب بزرگ این روزهای محافل تالش حسن زاده است.او که هفته قبل بنا به دلایلی از برگزاری جلسات خود صرف نظر کرد و فقط چند جلسه خصوصی در بخش مرکزی داشت و این هفته نیز به خاطر حضوردر برنامه زنده تلوزیونی به تالش نیامد.همین غیبت حسن زاده باعث شد تاشایعاتی مبنی بر کنار کشیدن وی از انتخابات به گوش برسدکه یکی از نزدیکان وی به طور کلی این شایعه را رد کرد.

رادمهر:احسن اله رادمهر که به خاطر برطرف کردن مشکل مدرک تحصیلی(بخوانید خریدن مدرک تحصیلی)به آلمان سفر کرده بود به منطقه بازگشت.اما خبری از فعالیتهایش نداریم.

شکری:شکری که کار تبلیغاتی اش را خوب دنبال میکرد گویا اتشش فروکش کرده است.وتنها خبری که از وی داریم برگزاری جلسه ای در تهران با تالشان مقیم تهران است.

یوسفی:یوسفی نیز یکی دیگر از کاندیدایی است که تمام وقت در منطقه حضور دارد و جلساتی در سطح سه شهرستان برگزار می کند.اما گویا صحبت چند ثانیه ای دکتر در برنامه نود و آن هم تلفنی پر سرو صدا تر از جلسات این روزهایش است.طبق یادداشتی که در وبلاگ طرفداران وی نوشته شده بود،گویا  هموطنانمان از سایر کشورها نیز از وی تقدیر کرده اند.اما نکته جالب برای من این بود که بیشتر نظرات با اسم کوچک و به فاصله زمانی اندکی از همدیگر داده شده است.

حضور آقای پزشک در انتخابات:طبق شنیده هایمان یک پزشک تالشی که در یکی از شهر های استان البرز شغل شورای شهری و شهرداری را به طبابت ترجیح داده است،قصد شرکت در انتخابات رادارد.این هم قابل توجه آقای وبلاگ نویسی که می گفت یک دانشجوی پزشکی با انتخابات کاری ندارد،اما می بینیم این آقای دکتر قصد نماینده شدن دارد.