X
تبلیغات
زولا

چرا بنویسم؟؟؟

پنج‌شنبه 8 دی‌ماه سال 1390

آن روزی که تصمیم به وبلاگ نویسی گرفتم،هیچ میلی برای نوشتن از انتخابات نداشتم و تنها هدفم نوشتن از تالش و اخبار مربوط به آن بود. 

اما کم کم به سمت انتخابات رفتم به طوریکه اکنون بیشترنوشته هایم از انتخابات است و اخبار و شنیده های انتخابات را دنبال میکنم. 

ولی امروز تصمیم گرفتم دیگر ننویسم.تصمیم گرفته شده به این معنی نیست که با انتخابات خداحافظی کنم،نه من نیز مانند بقیه شهروندان انتخابات را دنبال میکنم در جلسات انتخاباتی شرکت مینمایم و مانند بقیه حتی برای کاندیدای مورد علاقه ام  فعالیت میکنم ولی دیگر از انتخابات نمینویسم و نوشته هایم را به شهرم و مشکلاتش اختصاص میدهم. 

وقتی از انتخابات مینوشتم و یا از کاندیداها انتقاد میکردم، از طریق تمای تلفنی ویا نظرات توهین هایی به من میشد و حتی تهمت هایی به من میزدند.اما باور کنید من تمام سعی خودم را میکردم که با بی طرفی بنویسم و تنها میخواستم از این طریق،بازدیدکنندگان را از اخبار انتخابات آگاه سازم ولی گاها" برخی نوشته ها و صحبت هایم باعث بحث بین من با وبلاگ نویسان یا بازدیدکنندگانی میشد که من نه آنها میشناختم و نه دیده بودم و برآیند و حاصل بحث ما دو نفر که همدیگر را نمیشناختیم به سود کاندیداهایی تمام میشد که همدیگر را میشناسند و شاید هم باهم دوست باشند.آنهایی که حتی گاهی اوقات تلفن مارا هم پاسخ نمیدهند. 

حتی چندبار پیش آمده بود که برای اطلاع از برنامه های کاندیداها به انها زنگ میزدم ولی پاسخ نمیدادند،حتی یک بار برای یکی از آنها که گوشی اش روی پیغام گیر بود پیغام گذاشتم و حتی به او پیامک هم دادم اما پاسخ نداد.به نظرتان اینها که اکنون به رای مانیاز دارند  پاسخ مارا نمیدهند بعد از انتخابات حتی جواب سلام مارا میدهند؟ 

با خودم گفتم چرا باید با وجود اینکه مشغله هایی در زمینه تحصیل و کار و ... دارم به مسائلی بپردازم که هیچ ربطی به من ندارد که هیچ بلکه باعث میشود تا به کارهای واجب تر نیز نرسم. 

به همین جهت تصمیم گرفتم به جای اینکه وقت خود را صرف کاندیداها و انتخابات نمایم و اخبار و شنیده های انتخاباتی را دنبال کنم ،وقتم را صرف تحصیل وکار وخانواده کنم و بیشتر در کنار خانواده باشم تا رایانه و انتخابات.این چنین بود که تصمیم گرفتم راجع به انتخابات ننویسم. 

بدینوسیله از کلیه کسانیکه که من را در این راه یاری می نمودند،کاندیداها و هوادارانشان که اخبار و اطلاعات لازم را در اختیار من قرار می دادندو همشهریانی که برایم نظر میگذاشتند و من را راهنمایی میکردند کمال تشکر را دارم. 

با احترام:برادر کوچکتان فرید حبیبی شکردشت 

email:farid.habibi68@yahoo.com 

mob:09118269498