X
تبلیغات
زولا

وضعیت کاندیداهای انتخابات تالش

جمعه 22 مهر‌ماه سال 1390

درود خدمت تمامی عزیزان 

ابتدا پوزش میخواهم بابت غیبت چند روزه.به علت یک سری مسائل شخصی وقت برای به روز کردن وبلاگ نداشتم. 

واما انتخابات:میخواهم وضعیت کاندیداها و تحصیلات و سوابقشان را برایتان بنوسسم. 

سوابق و تحصیلات نامزد های انتخاباتی در اکثر وبلاگ ها موجود است و بنده صرفا به خاطر پافشاری هواداران یکی از نامزد ها دوباره برایتان مینویسم. 

 

مصلحت آفتابی:مدیر و مشاور ارشد وزارت آموزش وپرورش.کارشناس ارشد علوم قرآن و حدیث 

او که خود را کاندیدای قشر فرهنگیان میداند و تاحدودی توانسته نظر آنها را به سمت خود جلب کند.آفتابی که در دوره پیش خود را محک زده بود،یکی از کاندیداهای کم سر وصدای این دوره است. 

نعمت اله اصلانی:کارمند بیت رهبری. کارشناس ارشد حقوق 

اصلانی نیز یکی دیگر از کاندیداهای دوره پیش است که دوباره پابه این عرصه گذاشته.اصلانی که از تالشان ساکن در تهران است کمتر در منطقه دیده میشود.این که او تاپایان میماند یا کنار میکشد مشخص نیست. 

اسماعیل حسن زاده:رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کشور.فوق لیسانس حقوق دانشجوی دکترای حقوق بین الملل (در مرحله ارائه پایان نامه) 

حسن زاده که با اسرار مردم به میدان آمده  خود را برنده انتخابات می داند.او رقیب اصلی نماینده فعلی به شمار می اید. 

حسن زاده دوباره با شعار خدا،علم و اخلاق پا به این عرصه گذاشته و فقط به دنبال رای پاک است. 

رضا حقجو:کارمند باز نشسته وزارت اطلاعات.کارشناس مدیریت دولتی 

او که زودتر از سایرین تبلیغات خود را آغاز کرده ،بیشتر فعالیت خود را به روستاها معطوف کرده است.حقجو فعال تر از قبل شده و جلسات بیشتری برگزار میکند. 

احسن اله رادمهر:مدیر عامل شرکت ساسان قزوین.فوق لیسانس اقتصاد.دانشجوی دکترا 

رادمهر با تمامی کاندیدها وارد صحبت شده وحاضر به نشست با آنها است.او که خود را منتخب مردم می داند خوب توانسته مردم ماسال و شاندرمن را به سمت خود جذب کند. 

محمود شکری:معاون سازمان امورمالیاتی کشور.فوق لیسانس مدیریت مالی  

پس از اینکه برادرش حاج ساسان از شرکت در انتخابات باز ماند با اسرار مردم وارد میدان شده واز محبوبیت خاصی در بین مردم برخوردار است.شکری که قبلا سابقه مدیر کل اقتصاد و دارایی استان اردبیل را داشت،اخیرا پست استانداری اردبیل را به وی پیشنهاد داده اند که نپذیرفته است 

منصور یوسفی:رئیس دانشگاه پیام نور.دکترای جامعه شناسی 

از مدت ها پیش تبلیغات خود را آغاز کرده و ازآنجایی که یک دوره عضو شورای شهر تالش بوده و چند سال در ضمینه ورزشی فعالیت میکرده از محبوبیت خاصی در بین مردم به ویژه جوانان برخوردار است.