X
تبلیغات
زولا

شنیده های جالب انتخاباتی

شنبه 2 مهر‌ماه سال 1390

فاش میگویم از گفته خود دل شادم                بنده عشقم و از هر دو جهان آزادم  

 

نظر به اینکه مدیریت وبلاگ از کاندید مورد نظری حمایت نمیکند،سعی بر این دارد که کلیه مطالب شنیده شده در مورد کاندیدهارا به دید عموم بگذارد. 

 

شنیده ایم که مردم ماسال و شاندرمن گفته اند که در طول دوره های پیش به خاطر نسبت فامیلی که با نماینده فعلی داشتیم به ایشان رای میدادیم و حتی ایشان را برای برگزاری جلسه به خانه نیز دعوت میکردیم اما دیگر بس است زمان تغییر رسیده و باید فرصت را به بقیه داد.ایشان نفوذ رادمهر در میان مردم را بیش از سایرین بیان کردند. 

شنیده ایم که فعالیت دکتر یوسفی در منطقه کم رنگ تر از قبل شده است. اینکه چرا تب فعالیت آقای دکتر به یکباره  فروکش کرده بر ما هم پوشیده است. 

شنیده ایم که آقای رادمهر با ابزاری مانند پول و کاپشن به میدان آمده و با ساختن چند مسجد قصد جلب کردن نظر مردم را دارد.(پس چند سال قبل کجا بود که الان به فکر ثواب افتاده) 

خبر بعدی اینکه شنیده شده مردم دوباره مانند دوره پیش از حسن زاده حمایت خواهند کرد و بازهم او را کاندید اصلح نسبت به دیگران میدانند. عده ای نیز اورا قبول ندارند و بر این باورند که ،کسی که حق خودش را نگیرد حق مردم را نمیتواند بگیرد. 

شنیده ایم نعمت اله اصلانی که در دوره پیش حدود 7 هزار رای داشت از رای بالای 60 هزار صحبت میکند اینکه چقدر حرف او صحت خواهد داشت باید تا انتخابات صبر کرد. 

شنیده ایم (حتی در وبلاگی نیز خوانده ایم )که دکتر یوسفی که از دوستان نماینده فعلی بود صرفا برای تخریب آرای بخش مرکزی وارد انتخابات شده است. 

شنیده ایم که حاج رضا حقجو با برگزاری جلساتی با سران اصلاح طلب نظر آنان را به سمت خود جلب کرده است. 

از سایر کاندید ها خبری نداریم. کلیه طرفداران کاندیدها میتوانند اخبار مربوط به کاندیدهای خود را برایمان بفرستند.وبلاگ شهرمن تالش آماده انعکاس تمامی اخبار است. 

email:talesh68@yahoo.com 

mob:09118269498